پدر شهیدان بختیاری و مادران شهدا میری و موحد آسمانی شدند

به گزارش خبرنگار حوزه ایثار و شهادت ایرنا ، حاجیه خانم «عزت ربیعی» مادر شهیدان والامقام «حسن و محسن موحدرستگار» به دلیل بیماری قلبی در بیمارستان خاتم الانبیاء(ص) تهران، پس از ۳۶ سال فراق به دیدار فرزندان شهیدش شتافت.

پدر شهیدان بختیاری و مادران شهدا میری و موحد آسمانی شدند

مراسم تشییع و خاکسپاری پیکر پاک این مادر گرانقدر امروز چهارشنبه نهم تیرماه از درب منزل به طرف دارالسلام کاشان و در کنار مزار فرزندان شهیدش برگزار شد.

شهید «حسن موحدرستگار» سال ۱۳۴۲ در شهرستان کاشان به دنیا آمد و سال ۱۳۶۴ در عملیات والفجر ۸ در فاو بر اثر اصابت گلوله به شهادت رسید.

شهید «محسن موحدرستگار» دانش‌آموز سوم متوسطه بود و سال ۱۳۶۴ در عملیات والفجر هشت در فاو بر اثر اصابت گلوله به شهادت رسید.

مادر معزز شهیدان «میری» آسمانی شد

 مادر معزز شهیدان «سیدکمال و سیدجمال میری» از استان سمنان به دیدار فرزندان شهیدش شتافت.

«معصومه حلوانی» مادر بزرگوار شهیدان «سیدکمال و سیدجمال میری»،  به دعوت حضرت حق لبیک گفت و راهی سفر آخرت شد. 

پیکر پاک این مادر شهیدان در وادی السلام شاهرود تشییع و به خاک سپرده شد و مراسم یادبود آن مرحومه روز پنجشنبه ۱۰ تیرماه در جوار تربت پاک آن زنده‌یاد برگزار خواهد شد.

شهید «سیدکمال میری»، متولد سال ۱۳۳۹ سال ۱۳۶۴ طی عملیات والفجر در جزیره مجنون به فیض شهادت نائل شد و شهید «سیدجمال میری»، متولد سال ۱۳۴۲ سال ۱۳۶۴ طی عملیات والفجر ۸ در منطقه اروندرود به قافله شهدا پیوست.

پدر  شهیدان «بختیاری» آسمانی شد

مرحوم «حاج رشید بختیاری» پدر شهیدان «محمد و علی بختیاری» از شهدای شهرستان شهریار استان تهران به فرزندان شهیدش پیوست.

پدر شهیدان بختیاری و مادران شهدا میری و موحد آسمانی شدند

مرحوم «حاج رشید بختیاری» پدر  شهیدان «محمد و علی بختیاری» از شهدای شهرستان شهریار پس از تحمل یک دوره بیماری دعوت حق را لبیک گفت و به فرزندان شهیدش پیوست.

پیکر این پدر معظم شهید، با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی و با حضور جمعی از مسئولان محلی و خانواده‌های شهدا و ایثارگران تشییع و در گلزار شهدای عباس‌آباد کرشته شهریار در جوار فرزندان شهیدش به خاک سپرده شد.

شهید «محمد بختیاری» سال ۱۳۴۴ در شهریار به دنیا آمد و سال ۱۳۶۲ در عملیات والفجر چهار بر اثر اصابت ترکش به فیض عظیم شهادت نائل آمد.

شهید «علی بختیاری» سال ۱۳۴۷ در شهریار به دنیا آمد و در سال ۱۳۶۵ در مرحله دوم کربلای ۵ شلمچه بر اثر اصابت ترکش خمپاره به شهادت رسید.

پیدا خبر

درباره ی kuop26598

مطلب پیشنهادی

قدردانی فرمانده نیروی انتظامی از ارتش برای تامین امنیت انتخابات

به گزارش روز شنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی ارتش جمهوری اسلامی، در نامه سرتیپ پاسدار …