لباس سربازی بر تن کردیم تا اثری از جنگ و ناامنی در کشور نباشد

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از روابط عمومی پدافندهوایی حضرت معصومه(س) قم، سرهنگ نعمت محسنی زرین، ضمن حضور در همایش پیاده روی کارکنان گروه پدافندهوایی حضرت معصومه(س) که به مناسبت دهم تیر ماه، سالروز آزاد سازی مهران برگزار شد بیان کرد: خداوند را شاکر و سپاسگذاریم که بر ما منت نهاد و امروز با ریختن قطراتی از عرق خوددر این همایش پیاده روی به یاد دوران دفاع مقدس و دوران سلحشوری ها و پایمردی ها ی مردانی باشیم  آنان که از جانشان گذشتند تا امروز امنیت و آسایش و رفاه برای ما فراهم شود.

وی ادامه داد:امروز ما جمع شدیم و چند قدمی پیاده راه رفتیم تا اعلام کنیم شهدای عزیز ، جانبازان سرافراز و یادگاران دفاع مقدس، ما به عنوان سرباز لباس سربازی بر تن کردیم  تا همانند شما تلاش کنیم آثاری از جنگ و ناامنی در این کشور نبینیم قبول کردیم که در این راه از جان خودمان بگذریم  و از این بابت از خداوند متعال سپاسگذاریم.

فرمانده گروه پدافندهوایی حضرت معصومه(س) در ادامه با بیان لزوم قوی شدن نیروهای مسلح  در ابعاد باورهای دینی ، اعتقادی و فرهنگی افزود: ما باید از خون شهدا و ایثار و فداکاری های جانبازان دفاع مقدس و کسانی که پس از پیروزی انقلاب اسلامی برای اعتلای پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران علی رغم تمام دشمنی هاو عناد ها در کل دنیا از زمان روشن شدن نور انقلاب اسلامی تلاش کردنددفاع کنیم و باید بدانیم تا زمانی که این پرچم مقدس و آرمانهای انقلاب اسلامی و اهداف امام راحل و شهدا در ساختار نظام جمهوری اسلامی هست دشمنی ها تمام شدنی نیست.

وی افزود: باید گوش به زنگ باشیم علی الخصوص در  بعد فرهنگی و اعتقادی و باورهای دینی و اسلامی و خود را قوی سازیم  و بدانیم که روز به روز دشمنان خبیث تمام تلاششان را می کنند تا ما را از این آرمان ها جدا کنند و قطعا ما کارکنان نیروهای مسلح بیشتر به این دلیل که حضور خیلی حساس تری نسبت به  مردم عادی در اهداف و تخصصی که داریم که  همان ایجاد امنیت است استوار باشیم دشمن متزلزل خواهد بود.

محسنی زرین ضمن گرامیداشت دهم تیرماه، سالروز آزادسازی شهر مهران تصریح کرد: شهر مهران  امروز افتخار پذیرایی از زائران اباعبدلله الحسین (ع) در ایام اربعین را دارد.

وی ادامه داد: شهر مهران در سال ۶۴ توسط رژیم بعث عراق اشغال شد که در سال ۶۵ رزمندگان اسلام موفق به بازپس گیری شهر مهران شدند و امروز سالروز عملیات کربلای یک و آزادسازی مهران است.

وی خاطرنشان کرد: اهمیت مهران به قدری بالا بود که در عملیات والفجر۸ ، پس از اینکه رزمندگان اسلام فاو را تصرف کردند؛ صدام اعلام کرد که مهران مهریه فاو است! اگر ایران فاو را پس بدهد ما هم مهران را پس خواهیم داد. ولی رزمندگان اسلام در طول ۵ مرحله عملیات و در طی ده روز عملیات کربلای ۱ و هدیه ۷۰۰ شهید گلگون کفن توانستند ۱۷۵ هزار کیلومتر مربع از میهن عزیزمان را آزاد کنند ./

پیدا خبر

درباره ی kuop26598

مطلب پیشنهادی

قدردانی فرمانده نیروی انتظامی از ارتش برای تامین امنیت انتخابات

به گزارش روز شنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی ارتش جمهوری اسلامی، در نامه سرتیپ پاسدار …