استاندار هرمزگان: آمریکا ارزشی برای حقوق بشر و جان انسان‌ها قائل نیست

فریدون همتی روز شنبه در با صدور پیامی ضمن تسلیت فرارسیدن ۱۲ تیر سالگرد شهادت ۲۹۰ مسافر پرواز شماره ۶۵۵ هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران بر اثر حمله موشکی ناو آمریکای جنایتکار بر فراز آب‌های خلیج فارس افزود: خلیج‌ فارس برای همیشه در تاریخ، جنایت آمریکایی ها در حمله به هواپیمای مسافربری را شهادت می‌ دهد.

وی بیان داشت: ملت بزرگ ایران با پایبندی به آرمان‌های انقلاب اسلامی، در برابر استکبار جهانی و در راس آن‌ها آمریکا ایستاده است و به برکت خون شهیدان به خصوص شهدای دوازدهم تیر، ایران اسلامی اقتدار کامل خود در آب های نیلگون خلیج فارس را به منصه ظهور رسانده است.

استاندار هرمزگان در پایان ضمن تسلیت این روز به ملت ایران و بویژه مردم هرمزگان که تعداد زیادی از شهدای این واقعه از هرمزگانی های غیور و دلاور بودند، اظهارداشت: امیدواریم راه شهدا را با صلابت ادامه دهیم.

در دوازدهم تیرماه سال ۱۳۶۷ هواپیمای مسافربری پرواز شماره ۶۵۵ هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران که از مبدا فرودگاه بندرعباس عازم دبی بود، بر فراز آب های خلیج فارس از سوی ناو آمریکایی وینسنس مورد حمله موشکی قرار گرفت و ۲۹۰ مسافر بیگناه آن به شهادت رسیدند.

پیدا خبر

درباره ی kuop26598

مطلب پیشنهادی

قدردانی فرمانده نیروی انتظامی از ارتش برای تامین امنیت انتخابات

به گزارش روز شنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی ارتش جمهوری اسلامی، در نامه سرتیپ پاسدار …