counter create hit

مطالب مرتبط:

جزئیات طرح ۶ گانه «هیأت اندیشه ورز خبرگان»

طرح 6 گانه هیأت اندیشه ورز خبرگان و کارگروه 6گانه آن پس از تشکیل این هیأت در چهارمین اجلاسیه خبرگان مشخص شد.

فیلترشکن هایی که شما را لو می دهند!

به تازگی گروهی از محققان و پژوهشگران امنیتی دریافته اند که سه فیلترشکن یا VPN معروف اطلاعات کاربران و موقعیت آنها را در صورت لزوم، افشا می کنند.

اخذ عوارض از تبلیغات، توسط شهرداری ممنوع شد

هیأت عمومی دیوان عدالت اداری، مصوبه شورای اسلامی یکی از شهرها، در خصوص دریافت عوارض از تبلیغات را باطل کرد.

عید کجا برویم؟| ماسوله کویر را در روستای «قلعه بالا» ببینید +عکس و فیلم

عید کجا برویم؟| ماسوله کویر را در روستای «قلعه بالا» ببینید +عکس و فیلم

در ایام نوروز بیشتر مقاصد گردشگری مردم تکراری شده است اما طبیعت و جغرافیای ایران نقاط بکر و دست نخورده ای دارد که کمتر کسی از آنها با خبر است. کارگردان های سینمای مستند کشورمان جزو کسانی هستند که گوشه گوشه ایران را به خوبی می شناسند. ...

یک هفت نفره جدید در خانواده کلاس B بنز

در حالی که دیزلی ها همچنان در خط تولید کارخانه بنز باقی می مانند، بنز قصد داردتا سال 2025 حدود 12 تا 25 درصد کل محصولاتش را به مود الکتریکی منتقل کند.

پارکینگ اتوبوس های دو طبقه در تهران قدیم

عکس زیر پارکینگ اتوبوس های دو طبقه را در تهران در اواخر دهه 50 نشان می دهد.

فیلمی که سه مادر زندانی را آزاد کرد

سه مادر زندانی دارای جرائم مالی در پایان اکران فیلم سینمایی «اسرافیل» به کارگردانی آیدا پناهنده و تهیه کنندگی مستانه مهاجر، آزاد شدند.

اعلام فراخوان دومین کنگره شعر کتاب دفاع مقدس

دومین کنگره شعر کتاب دفاع مقدس با هدف عمل به منویات امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری در پاسداشت ادبیات دفاع مقدس برگزار می شود.

نیاز به ایجاد نظارت بر کیفیت آب شبکه در کشور

لزوم ایجاد شبکه ملی پایش کیفیت آب در کشور

معاون وزیر انرژی و مالی امور آبفا بر نیاز به ایجاد یک شبکه برای نظارت بر کیفیت منابع آب برای پایش آنلاین کیفیت آب تاکید کرد.این گزارش از یکی از دو و میدانی امروز در مراسم افتتاحیه ایستگاه های مانیتورینگ از طریق اینترنت و نظارت بر کیفیت منابع آب در استان تهران گفت: مسائل آب کشور تنها با ساخت این سد می تواند حل و فصل نمی شود چرا که حتی در حال حاضر ظرفیت معادل ۵۲ میلیون متر مکعب سد ساخت و ساز اما میزان ظرفیت ایجاد شده است. در زمان از دست دادن بارندگی‌ها معضلی را حل نمی‌کند. وی با اشاره به اهمیت ایجاد ایستگاه‌های پایش آنلاین و مرکز مانیتورینگ کیفیت منابع آب تاکید کرد:شاید راه اندازی این مرکز از لحاظ هزینه‌ای چندان بالا نباشد اما ارزش این اقدام بسیار زیاد است چرا که وضعیت آب کشور به گونه ای است که نیازمند اقدامات جدیدی است تا به یک وضعیت پایدار برسیم. میدانی تصریح کرد: شبکه ملی برای پایش کمی آب داریم و در کنار آن نیز باید یک شبکه ملی برای پایش کیفی آب داشته باشیم و این شبکه را طراحی کنیم و مرکزی که امروز در آب منطقه ای تهران ایجاد شده باید به کل کشور تسری یابد. معاون وزیر نیرو با بیان اینکه کم آب شدن آب کارون ارتباطی به تغییر اقلیم ندارد اظهار  کرد: این موضوع مربوط به فعالیت‌های انسانی و عدم شناخت اولویت های کشور در منابع آب است. وی اجرای برنامه ایمنی آب را یکی از اولویت های مهم صنعت آب کشور دانست و گفت: با توجه به اهمیت این برنامه که از سال ۱۳۸۸ کلید خورده است، می بایست در اجرای آن نسبت به طرح های عمرانی شتاب بیشتری دهیم. میدانی در بخش دیگری از سخنان خود در رابطه با مقاوم سازی سازه‌های آبی گفت: در ۱۰ سال گذشته برای مقاوم سازی سازه‌های آبی ۱۱ میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده که باید این موضوع جزو اولویت کشور باشد. وی از نشست مشترک میان وزارت نیرو، وزارت جهاد کشاورزی و وزارت صنعت، معدن تجارت در زمینه آب با حضور معاون اول رئیس جمهوری در روز جاری خبر داد و گفت: در این جلسه در خصوص ۱۳ پروژه مشترک میان وزارت نیرو، صنعت و کشاورزی تصمیم گیری می شود که از پروژه های مورد بررسی می توان به برنامه ایمنی آب و طرح احیا و تعادل بخشی منابع آب زیرزمینی اشاره کرد. میدانی با تاکید بر لزوم هم افزایی میان همه دستگاه‌ها در مدیریت منابع آب گفت: مدیریت منابع آب یک اقدام فرا سازمانی است اگر چه بر اساس قانون متولی آن وزارت نیرو است، اما باید همه دستگاه ها در این زمینه هم افزایی داشته باشند. وی گفت: صنعت آب کشور صرفا به مهندس نیاز ندارد بلکه در این صنعت باید جامعه شناس و روانشناس به منظور آماده سازی مشارکت نیز حضور داشته باشد. انتهای پیام